| Șefșef a întrebat:

Salut la toată lumea, am și eu o întrebare dacă se poate, și fără răspunsuri răutăcioaselaughing
Ceva ciudat se întâmpla cu iubita mea de o săptămână și puțin încoace, nu știu ce a pățit, a început să se comporte sec și indiferent fără să îi fac nimic, mai târziu mi-a spus ca vrea să ne despărțim pentru ca are nevoie să se gândească la ce vrea să facă. Am întrebat o de ce și mi-a spus ca nu îi plăcea ca eu o rugam să nu meargă în cluburi așa des, și ca nu înțelege de ce nu poate să urmărească și alți băieți pe alte platforme (Instagram, TikTok, etc) Adică nu am treabă dacă urmărește și alți băieți, dar ea pe mine nu m-a lăsat să mai urmăresc fete, și când i-am spus aseară ca ea nu mă lasa pe mine, mi-a zis ca ea nu avea niciun fel de problemă. Mi a spus ca a deranjat o toate chestiile astea pana acum dar nu mi-a spus nimic, și acum se gândește la ce vrea să facă. Ce ar trebui sa înțeleg?
Fără răspunsuri răutăcioase vă rog frumoshappy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca s-a cam plictisit de relatia cu tine.

| Șefșef explică (pentru darrio2007):

Ea zice ca nu e asa ca nu

| darrio2007 a răspuns (pentru Șefșef):

Ea zice si tu o crezi? Nu vrei sa accepti realitatea evidentă.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa intelegi ca aveti perspective diferite asupra relatiilor si ca inca sunteti, in fond, doar niste copii.Deci mai bine isi vede fiecare de drum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ea mai vb cu inca cineva iar tu esti pe locul 2 sau chiar vrea sa scape de tine.
Imi pare rau pentru tine. Succes

| anonim2789 a răspuns:

Aici sunt doua variante, ori ii pui bete in roate și nu știe cum sa scape de tine(practic i s-a luat), ori cum s-a mai spus, aveti perspective diferite asupra relațiilor.Personal,eu fiind intr o relație de 3 ani urmaresc băieți pe anumite platforme și iubitul meu la fel, nu văd o problema in asta.