| sTeFaN. a întrebat:

Salut la totistraight face Acum o saptamana m-am combinat cu colega mea de clasa. ea este noua in clasa.noi ne-am vazut de 2-3 ori acum de mult.AZi cand a inceput scoala nu dadea nici un motiv sa fe interesata de mine.eu vorbeam, ea raspundea si am putut sa o tin doar de mana. ea nu face nici un passtraight face si nu cred ca ma place sau nu stiu. sa fie timida? nu prea sta cu mine.nu prea vb cu mine. ce sa fac?straight face am vrut sa o intreb azi daca mai vrea sa fie cu mine dar n-am putut pentru a plecat.nici pa nu mi-a zisstraight face? ce ma sfatuiti sa fac? p. s suntem in clasa a8a daca va inthee heeMsstraight facestraight face

2 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Pai las'o putin! Este la inceput, adica isi va face o image proasta daca incepe din prima cu baieti. Las'o mai moale, asta o va face sa te placa mai multhee hee

| sTeFaN. explică:

Ai dreptate fata cu numele ciudat.am vb cu ea si asa etongue msss kiss