| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! Azi e ziua mea de nastere si a fratiorului meu(suntem gemeni) ce status imi recoomandati sa scriu pentru fratiorul meu? Dau fundita :X

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani!

| daniela1997 a răspuns:

Pot sati sfatuiesc sa faci o felicitare pe un sait http://felicit.eu/creaza-o-felicitare/?theme=002 acolo trebuie sa scrii subiectul mesajul o imagine de fond o melodie si inca o fotografie a fratelui tau de la tine din calculator. Sper ca te-am ajutat