| Andreiutzu93 a întrebat:

Salut la toti, cine ma poate ajuta si pe mine? faza e ca imi place de cea mai buna prietena, si nu stiu cum sa-i spun pentru ca stiu ca iubire dupa prietenie nu prea exista.si nu stiu cum sa ii zic. ia imi zice.Fra` nimic mai mult.

Răspuns Câştigător
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Daca ea a zis fara nimic mai mult e destul de complicat.Dar cred ca ar trebui sa ii spui ca ai inceput sa tii la ea in alt fel.Dar sa stii ca iubire dupa prietenie exista! Pentru ca cele mai multe iubiri se nasc din prietenie.Nu trebuie sa iti fie frica. Daca chiar nu e reciproc[si nu are prieten] ii spui ca ai vrea macar sa ramaneti de parca nu s-a intamplat nimic desi nu se stie cat de frumos va fi.Nu stiu cat de folositoare am fost dar sper sa te fi ajutat macar putin.sad
Baftta! Take care:*

1 răspuns:
| Mihaela111 a răspuns:

Eu consider ca iubire nascuta din prietenie exista dar nu si prietenie dupa iubire iar cel mai bine ar sa fii sincer cu ea.