| anonim_4396 a întrebat:

imi place tare mult de o fata care are aceeasi varsta ca si mine...Dar nu stiu cum sa-i spun ca-mi place mult de ea Nush cum sa scap de rusinea care o am langa mine si faza este ca nici odata no prind si eu singurabig grin Cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Hey!
Daca nu ii poti spune, atunci arata'i asta.
Cum?
Prin fapte, ajut'o cand vezi ca are ceva de carat, sau deschide'i o usa... chestii mici happy dar destul de importante cat sa vada respectul tau fata de ea

1 răspuns:
| StorrY a răspuns:

Daca o placi atunci arata-i fata de ceilalti nu te teme daca si ea te place atunci nu iti va intoarce spatele.