| Dielly a întrebat:

Salut la toti. vreau sa cer citeva sfaturi daca mi le puteti da ``imi place de un baiat. foarte tare da n-am mai vorbit de vre`o doua luni cu el. dar cind m-a vazut mai saptamana trecuta ma salutat. el mia din nou imi place si nu stiu cum sa-l cuceresc. am eshit cu el o singura data. dar nu stiu ce m-a facut atit de timida si m-am stopat brusc. si numai vbeam cu el`` astept citeva sfaturi mersi foarte mult :*

2 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

In primul rand fa rost de a doua intalnire. In al doilea rand inainte de intalnire daca iti este putin teama exerseaza o conversatie in oglinda asta te poate ajuta foarte mult dar ai grija sa nu inveti replicile ca papagalul pentru ca s.ar putea sa te incurci si v.a fi un moment stanjenitor. Fii tu insuti si ai multe de castigat. Succes :*

| Dielly explică (pentru LaraDésire):

Mersi. am sa incerk :*