| 非跳躍 a întrebat:

Salut lume, imi puteti da idee de un nume pentru un canal de gaming pe youtube. P.S. sa fie cat mai original. FUNDA!?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca vrei un nume original trebuie sa iti vina tie, nu altora.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Baga-ti campionate cu Nfs, Fifa, Lol si Dota 2, si o sa strangi peste 2000 de vizualizari, pe un videoclip!

| 非跳躍 explică:

Ma refer ca nu am idei

| IonutH98 a răspuns (pentru 非跳躍):

Cu cat esti mai original cu atat mai bine daca copii numele nu cred ca multa lume o sa stea sa se uite prin canalul tauwinking Bafta

| Chikinexe a răspuns:

Mr. Games. big grin

| Alberto_Toader_2000 a răspuns:

Pai numele tau si GamingHD