| AmxMod a întrebat:

Salut, m-am despartit de prietena mea, ne-am certat, si ne-am despartit, aceasta este povestea: ea m-a inselat cu altul 3 zile pentru ca am mintit-o, adica nu i-am zis ca unu ady a aflat de relatia noastra, nu i-am zis ca sa ne se supere. Eu o iubesc foate mult, nu stiu ce sa mai fac... varumio, varamea, a intrebat-o daca mai simte ceva pentru mine, si ea nu le mai raspunde, refuza sa vobeasca, aseara frateso i-a scris ceva despre mine si tot asa nu-i raspunde. oare de ce, voi ce credeti? oare mai simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

E foarte suparata, dar ea percepe lumea altfel, iar a fi tarfa nu i se pare un lucru groaznic sau injositor. Daca facea toate astea - ignoratul, fara a se culca cu altul, era ok, dar.....tot ma bate gandul... daca a zis numai asa ca te.a inselat, sa te faca sa suferi? De esti sigur ca s.a culcat cu altul, felicitari! Nu a trebuit sa investesti foarte mult timp si emotii si deja ai aflat ce hram poarta! Invata din greseli si data viitoare nu mai fa greseli in a.ti alege o iubita! "Next!"
Hai, ca mai sunt fete destule!

8 răspunsuri:
| lovegirl15 a răspuns:

Ti se pare ca mai simte ceva pentru tine din moment ce fuge la altul din cauza unui motiv minor?
Si chiar daca ar mai simti ceva pentru tine, eu in locul tau nu m-as intoarce in ruptul capului la ea, stiind ca la prima cearta, sau greseala mai bine zis, ea fuge la alta.
Stii cum se zice, daca a calcat odata stramb, va mai calca si a doua oara.
Eu zic sa o lasi in pace si sa iti gasesti o fata care intr-adevar te merita si care sa fuga la altii la prima cearta minora. Certuri sunt in toate cuplurile, dar asta nu ii ofera justificarea de a se duce la altul.
Succes si sper ca te-am ajutat!

| syd2 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca ea isi va reveni cu timpul iar tu trebuie sa ai grija sa nu intri in depresie fiindca daca te gandesti la ea toata ziua e clar ca suferi dar las-o si tu pe ea, in lumea mai sunt fete si poate care nu se supara de la doua vorbe.
MUlta Bafta.
Semnat Putin Vodka 228.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Treci mai departe. Nu se merită să stai să-și bată joc de tine.
Ea de abia aștepta să faci tu un gest cât de mic acolo ca să se despartă de tine. Dacă ea chiar te iubea, lăsa de la ea și te ierta.
Să știi că în ziua de azi nu se merită absolut deloc să stai în loc pentru astfel de lucruri, din propria experiență îți spun. Ai o viață scurtă, iar ea trebuie trăită frumos.
O zi plăcută și multă liniștete sufletească!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu ai omis sa ii spui ceva si ea fuge la altu?
Nu fi fatalau, las-o in lumea ei. Nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desparte-te de ea. nu merită. de fiecare data când vă certați, ce o să facă? o să fugă la altu? asta nu e iubire.

| Armenianeek a răspuns:

Din moment ce te-a inselat asa usor din cauza unei chestii minore posibil ca nu.
Asta e. Nu mai sta dupa ea s-o tot intrebi, las-o in pace si arata-i ca ai trecut peste. ^^
Ca nuca-n perete sa mor eu laughing

| dodo1530 a răspuns:

I-ai ascuns un lucru care pentru ea se pare sa a fost destul de important si are dreptul sa fie suparata, dar sa te insele la alo comanda cu altul, nu e tocmai de bun augur... (Cum de stii ca te-a inselat?) Dar, poate e doar in capul meu, faptul ca nu vorbeste cu nimeni dspre tine inseamna ca e ranita, deci ii pasa, caci daca nu i-ar mai pasa atunci nu s-ar mai obosi sa ii suporte cicalind-o si le-ar zice pur si simplu ca nu ii mai pasa de tine...
In toate chestia asta, ea, daca chiar te-a inselat, a gresit cel mai mult si te ar trebui sa fii cel care o iarta, in primul rand, iar in aldoilea, ea ar trebui sa fie capabila sa inteleaga ca nu ai avut intentii rele cand i-ai ascuns respectivul amanunt.

| AmxMod explică (pentru dodo1530):

Frumos,ma-i lasat fara cuvinte. mi-a placut, ami poti da un mess sau un facebook sa mai ma ajuti cand am nevoie de ceva?