| anon12sads a întrebat:

Salut, m-am inscris la Inginerie (TCM) Tehnologia constructiilor de masini. Eu am fost la profil uman, filo, abia am facut mate sau ceva. Nu prea am fost la facultate de cand am inceput, si as vrea sa renunt sau sa ma transfer.
Niste pareri sau opinii legate de TCM?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă nu și fost pana acum înseamnă ca nu ai semnat contractul de studii. Dacă nu l-ai semnat te poți duce la alta facultate și nu trebuie sa platesti, deci nu ai pierdut nimic, așa ca renunța cât mai poți, nu te complica cu transferul ca tot la inginerie nimerești și dacă nu îți place nu are rost.