| anonim_4396 a întrebat:

ma grabesc, cine imi spune cum fac o camera web sa se vada clar, se vede ca naiba, am driverele instalate dar am dat de niste setari pe care nu stiu sa le fac, cine ma ajuta? add laure_stelistu e chiar urgent, trebuie sa o fac sa mearga calumea in 1 h sa vb cu unchimio din spania, rapid pls!

Răspuns Câştigător
| HaChick a răspuns:

Pai daca ai schimbat ceva la setarile din soft, reinstaleaza softul de la web. Dar dupa ce dezinstalezi, da-i un search cu numele producatorului + settings (exemplu: ii dai sa caute "creative settings") si stergi orice iti gaseste in temp (temporary files) din partitia C:\ si numai dupa aia reinstaleziwinking

2 răspunsuri:
| udarb a răspuns:

Pur si simplu o arunci pe geam si iti iei un web de calitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti dacielaughing