| price a întrebat:

Salut, ma intreb daca acest program Advanced SystemCare 4 ma ajuta sau imi afecteaza pc-ul? Scz pentru categorie

Răspuns Câştigător
| mortallx a răspuns:

Te ajuta.Tradu' SystemCare si iti dai seama si tu ca te ajuta.Programul asta e un fel de registry cleaner din cate stiu, adica iti curata micile erori care-ti raman dupa dezinstalari si...

1 răspuns:
| price explică:

Dap pai ideea e ca l-am mai folosit o data si nu stiu din ce motiv nu mi-a mai mers imprimanta...bine e cracuita ca nu o recunostea dar...