| dell7 a întrebat:

Buna am si eu o problema.Am advanced systemcare si nu stiu cum sa-l fac full ma puteti ajuta?

14 răspunsuri:
| dell7 explică:

Nelu l-am sters pentru ca mi s-a parut ca mia ingreunat calcu dar am alte intrebari in legatura cu PC

| neluL a răspuns (pentru dell7):

Macar ai scanat si curatat/optimizat pc-ul cu el?

| dell7 explică (pentru neluL):

Da.Dar am aflat ca nu era devina advanced era alceva din ati ce mi se tot da la 3D la maxim si mi se incalzeste.Imi dia si mie licenta ta?

| neluL a răspuns (pentru dell7):

Vezi mesaj privat.

| dell7 explică (pentru neluL):

Mersi.Dar cate zile tine codu ala daca il bag? Si are ceva daca am si un antivirus?

| dell7 explică:

Si imi merge greu PC nu stiu dc?

| neluL a răspuns (pentru dell7):

Oricum de la programul asta nu! Poate ai altceva...nu pot sa ghicesc.

| dell7 explică (pentru neluL):

La cat timp trebuie reintalat windoxu

| neluL a răspuns (pentru dell7):

Depinde cum il intretii. Eu am 7 de cand a aparut si nu l-am reinstalat niciodata.NU e o regula dar daca se misca greu ai putea sa faci un reinstall de win.

| dell7 explică (pentru neluL):

Ce antivirus nu ocupa spatiu mult eu am nod32 5 ca mi-a zis un baiat ca nu ocupa mult spatiu?

| neluL a răspuns (pentru dell7):

E bun si ala! Dar mai mic este AVIRA Internet Security - consuma si putine resurse.

| dell7 explică (pentru neluL):

Acuma mi-am intalat tunet up 2012 si mi-a aratat ca: You have been a victim of software piracy.

| dell7 explică (pentru dell7):

Ce sa fac?

| dell7 explică (pentru dell7):

Nelu ce sa faccccccc?
Ce program sau ce sa fac?