| skatergurldenisa a întrebat:

Ma numesc Denisa si am 15 ani. Anul acesta merg la liceu insa imi este frica de ce se va intampla acolo. Imi puteti da va rog cateva sfaturi despre ce ar trebui sa fac la liceu ca sa fiu acceptata si sa nu ma fac de rusine?:d

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Esti a 9a acum e in faza de cunoastere cu colegii, nu stiu de ce te-ai putea face de rusine pentru ca toti viitorii tai colegi sunt in aceeasi situatie, eu zic sa te comporti normal cum te-ai comportat pana acum intr-a 8a, stai chill e totu-n regula, incearca doar sa te imprietenesti repede si sa fii sociabila pentru a nu fii catalogata drept o"incuiata" in rest don't care, te vei obisnuii repede, vei vedea, bafta la liceeu>big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabryela_2772 a răspuns:

Fi u insuti.xlove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu! anul viitor merg la liceu.cryingo sa-mi fie dor de colegisad. Oricum, succes la liceusmugsi sa vii cu noutatzi plstongue