| TrendyHedgehog a întrebat:

Buna am si eu o problema eu sunt a 8 a si stiti ca la anul trebuie sa intru la liceu.Problema e ca nu stiu la ce profil si la ce liceu sa merg.Pana acum vroiam sa merg la un liceu de biologie (eu vreau sa ma fac medic veterinar) dar acum nu mai sunt asa sigura adica nu neaparat ca nu sunt sigura dar mi-e frica sa nu fiu dezamagita de liceu. Puteti sa imi spuneti cam ce orar o sa am si la ce liceu ar trebui sa merghappy FUNDA

3 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Are dreptate.Mate-info sa alegi

| trasnet a răspuns:

Iti sugerz un profil de mate info

pentru k pe acel profil poti sa iti alegi o gama diversa de meserii
big grin

| trasnet a răspuns:

Iti sugerz un profil de mate info

pentru ca pe acel profil poti sa iti alegi o gama diversa de meserii
big grin