| wiNNzor a întrebat:

Salut ma numesc Narcis si sunt din Ploiesti as avea si eu o intrebare
Am 14 ani facuti acum de 4 luni si am 1.62 - 1.63 si 55 de kg. as vrea sa stiu daca este bine.
Astept raspunsuri

7 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Este ok. Dar ce, ai probleme de sanatate de intrebi?

| Ioana :x a răspuns:

Eu am 1. 60 si 43 kg. dar sunt fata nu stiu ce sa zichee hee

| Laly_4113 a răspuns:

Salut, la fete ar fi binisor, dar la tine nu prea.la greutate e bine dar ar trebui sa faci exercitii sa te mai inalti un pic, o cloega de-a mea are 1, 63 si 50 kg dar la ea e bine.parerea mea, pa

| デイダラくん a răspuns:

E destul de bine cam putine kg dar e suficient pentru varsta ta

| alexalex_4797 a răspuns:

Este normala inaltimea si greutatea. spre exemplu eu la 14 ani aveam 1, 62 si 51kg si acum am 1, 70 si 59kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eşti bine pentru vârsta care o ai. Crezi că eşti prea slab sau ce?
Cu trecerea anilor o să mai iei în greutate.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Narcis!
Este foarte bine, ai sa te mai inalti si ai sa te mai si ingrasi, fii fara grije.