| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc stefan si am note proaste la scoala dar am si bune dar sa nu ma crticati parintii mei sunt divortati si tatal meu sta in alt oras si mama mea cu mine ea nu prea sa supara ma iarta dar daca taicameo aude plus ca l-am si minti ma omora toata clasa a 5 m-am ferit il fentam sa nu vine la scoala si acum sunt in a 6 si nu mai am scapare pana la iarna vine ca sa ma fac vede 6 franceza 6 bio 6 mate 4 mate 7 engleza aoleuuuu mi-e frica

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si la romana cat ai ca ma dor ochii cand incerc sa citesc si sa inteleg ce ai vrut sa zici?

| Adry05 a răspuns:

Deci mai esti si prost-crescut si nesimtit pe langa analfabet, hai ca iti prevad un viitor stralucit.

| Anonim7391 a răspuns:

Dau fundita