| Titica1509 a întrebat:

Salut, ma pot transfera la alt liceu in vacanța aceasta de iarna fara Foaia de lichidare deoarece la am fost la liceul la care vreau sa ma transfer si mi au dat o lista cu acte necesare dar de foaia de lichidare nu zicea absolut nimic... am aflat ulterior la secretarul liceului unde sunt acum ca trebuie sa am si foaia de lichidare...

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Din moment ce ti s-a cerut, nu, nu se poate fara.Gandeste-te ca jocul asta de-a actele in dosar il vei juca toata viata, iar in Romania nivelul este medium spre hard, deci mai ok este sa te obisnuiesti cu ideea pentru ca nu va fi ultima data cand ti se zice de niste acte si apoi ti se cer chestii in plus, numai asa ca sa te puna pe drumuri, zicand ca fac si ei ceva.laughing Bafta.