| fluturas a întrebat:

ma tot contrazic cu un prieten in legatura cu baietii care practica culturism si cei care au un abdomen ceva de genul http://www.bewell.ro/pics/articole/main/227.gif

fetelor, voi ce baieti preferati? nu sunteti de parere ca cei care practica culturism sunt scarbosi? si ca arata chiar x_x urat :) nu vi se pare mai frumos un abdomen ca cel din poza de mai sus?

5 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Tu confunzi rau de tot treburile. Explica-mi si mie care este diferenta dintre unul care are abdomenul ca cel din poza si un culturist care are abdomenul la fel doar ca muschi sunt mai mari?

| Denisa a răspuns:

Mie imi plac culturistii. Sa aiba muschii cat de mari!:X Nu arata oribil dupa opinia mea si sa stii ca muschii aceia se obtin greu, dupa lungi antrenamente la sala. Eu respect "munca" lor.:X

| biutzacool12 a răspuns:

Http://padureamea.biscuite.com/forest.php?id=109 va rog dati click va rog din tot sufletul am mare nevoie de click pleaseeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0 :P tot asta e mai frumos :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai frumos e abdomenul din poza