| GabiiTssu a întrebat:

Maine am corigenta la romana si poimaine la matematica, nu am ramas niciodata corigent, habar nu am cum e.
Aveti idee cam cum va fi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de tine, multi trec pentru ca dau spagi, cine nu trece nu a invatat sau nu da spaga

| MotanAndrei a răspuns:

Am avut eu corigente in clasa a8-a la Romana si Mate. Profesori o sa te ajute sa iei 5. Nota pe care trebuie sa o iei sa promovezi la corigente e: 5. Funda?happy

| deliqventa13 a răspuns:

E aproape ca la examen, asa mi-a povestit un prieten.Nu trebuie sa stai stresat, trebuie sa te concentrezi, sper ca ai invatat.