| kzn00b a întrebat:

Salut, am ramas corigent de vara la matematica si peste o saptamana dau corigenta, pn mea... cum e la corigenta? se trece usor sau... cat mai multe detalii please

7 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Stiu la ce te referi. Acum depinde si de profesori daca se trece usor sau nu. In princpiu, ei nu se bucura daca tu treci sau daca ramai, pentru ei e indiferent, pentru ca esti un simplu elev. Mai vorbeste cu colegii de prin scoala care au mai ramas corijenti, vezi daca s-a putut copia, daca au fost subiecte grele, si asa vei avea cel mai corect raspuns la intrebare. >; d<. Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum te interesezi? Nici nu are rost sa te intreb daca ai invatat.laughing

| mimikafrumusika a răspuns:

Depinde cu ce profesor dai corigenta. Daca e mai indulgent te trece.

| andyx11 a răspuns:

Esti prost

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Pai. daca se trece usor sau nu depinde numai de cunostintele tale. Daca ai invatat sau nu pe vara. Mult noroc!

| CHANELno5 a răspuns:

Daca ai invatat se trece. Daca n-ai invatat e mai greu

| Mimiiiii a răspuns:

Daca acum pui intrebarea cam nasol....incearca sa recuperezi si tu ce poti in saptamana asta