| DoDoCs a întrebat:

Maine e ziua unui prieten si sunt si eu invitat si cel mai bun prieten al meu (sunt baiat sa nu credeti altceva laughing). Acolo o sa mai vina o fata, cu care noi nu ne intelegem deloc si ieri chiar am lovit-o cu o perna si a inceput sa se crizeze prin clasa cu diriga etc. si cred ca le-a spus si parintilor.
Intrebarea e : Ce sa fac? Parintii nostri mai mult ca sigur se vor intalni ca trebuie neaparat sa vina si ai mei chatterbox.
Funda!
P.S: trebuie sa ma duc si am mai avut problema. cu fata aia

1 răspuns:
| justagirl2 a răspuns:

Simplu, evit-o:d, asa nu mai provoci alte altercatiiwinking