| xSequel a întrebat:

Mi-am downloadat Metin2Tim.Si nu stiu de ce, dar dupa ce m-am inregistrat si m-am dus la joc o zis "nume sau parola gresita". Am mai scris inca odata si tot asa mi-o zis.Nu este problema aia cu bugu, pentru. ca s-o rezolvat.
Dar dupa ce m-am inregistrat(am uitat sa va zic la inceput) mi-o zis "contul tau a fost inregistrat"."Inregistrat"...adica a fost inregistrat dar nu mi s-a acttivat contul? Am mers si la mine pe e-mail, dar nimic. sad
Nu este problema cu sv. 1 sau sv. 2 ca am incurcat eu lucrurile, dar nu-mi merge.
Si stiu ca pe site scrie " contul de pe site nu este acelasi cu contul de pe joc" dar eu mi-am facut cont pe joc.
Ce trebuie sa fac? sad

2 răspunsuri:
| adyymuresan a răspuns:

Poi foloseste un patcher, aia e o eroare de la ei, am avut si eu aceiasi problema http://www.multiupload.com/7VW8MZTXX4 aici e patcherul, daca ai antivirus opreste-l pentru 2minute cat dai drumul la patch, pentru ca antivirusul il detecteaza drept virus, dar garantez eu ca nu este.

| AiEnmaa a răspuns:

Cred ca nu ti-a venit verificarea prin email