| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un cont de youtube si nu prea am subscribe...
Dca vrea cineva sa se aboneze aici e >>>>channelulhttp://www.youtube.com/watch?v=rz-CpOQLx2I
Si poate chiar va place...

Lasa-ti link si cu channelul vostru sa ma abonez si eu...

Dau si funda... :)

Răspuns Câştigător
| Sebastian2014 a răspuns:

M-am abonat si m-am uitat la misiunea doar afaceri.Te pricepi la montat videouri si chestii de genul? Pentru ca sunt curios care sunt niste programe bune de facut si montat videouri pentru ca in august vreau sa ma apuc serios de vloging si orice ajutor sau sfat mi-ar fi de folos! O seara faina! happy

| WeezyF a răspuns (pentru Sebastian2014):

Da-mi facebookul tau si o sa-ti spun cum am facut eu videourile

| Sebastian2014 a răspuns (pentru WeezyF):

Ti-am dat mesaj la privat!

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa ai multi abonati posteaza mai des videoclipuri cu muzica, gaming sau fa-ti un vlog. Aici nu prea se aboneaza nimeni pentru ca este un site cu intrebari nu unul pentru reclame.

FUNDA?