| Marius_1376 a întrebat:

Salut, mi-am instalat gta 4 si am pus o salvare 100% gata si cand intru in joc imi zice: "load failed. please check your hard drive and try again". Am facut backup, am sters folderul savegame si am inceput prima misiune si am iesit si am copiat din nou salvarea dar tot nu merge. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Marius_1376 explică:

Am incercat vreo 20 de salvari si la toate acelasi lucru

| XxFlorin22xX a răspuns:

S-ar putea sa fie salvarea stricata, depinde daca ai luat-o stricata de pe vreun site sau ai modificat ceva la ea...