| inutsa55 a întrebat:

mie imi place de un baiat mai mic ca mine cu 6 zile dar el insa are prietena ce as putea face ca ei doi sa nu mai fie impreuna si el sa ma placa sau sa fie cu mine? DAU fundita

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca are prietena, probabil ca nu e interesat de o alta relatie. Gandeste-te ce ai tu in plus fata de prietena lui ca sa o lase pentru tine? Pune-te si in locul fetei si cum te-ai simtii sa se bage una sa va desparta pentru ca ea il vrea neaparat pe el? Daca el te va placea cu adevarat si va vrea sa fie cu tine o va face singur, nu trebuie sa ii desparti tu, pentru ca atunci poti parea si disperata dupa el, si intr-un final se pot despartii si sa nu stea cu tine. Ia in calcul toate variantele si nu face prostioare ca ai sa le regreti pe urma. Cauta un baiat singur si cuminte. Bafta!

2 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Eu zic sa nu ii desprati astfel no sa fie in veci cu tine.mai bine astepti pana se despart o s-o faca totodata

| Simσηαღ a răspuns:

Dupa parerea mea daca deja relatia lui este una stabila mai bine sa nu te bagi nitre ei doi, doar daca stii sigur ca acel baiat chiar iti place cu sigurantadin TOATE punctele de vedere.