| PerrieEdw a întrebat:

Nu imi merge imvu...
Am intrat acu o ora si mergea, am inchis Pc-ul... Peste juma de ora am intrat iar.
L.am deschis : The imvu service could not be reached. Please check your internet connection and try again. Am dar restart. Tot asa imi facea, am incercat sa il reinstalez si nu imi gasseste pagina. Am intrat pe imvu.com si tot nu imi gaseste pagina... Internetul este deschis, messul merge, alte site-uri merg, am intrebat si pe altcineva daca ii merge imvu si a zis ca da,,, straight facestraight face Ce sa fac?puppy dog eyes

1 răspuns:
| IluVoDkA a răspuns:

Poate nu iti merge netul fantastic de bine sau... HABARN NU AM... Dar si mie mi s-a intamplat la fel dar era din vina netului.