| xAndro a întrebat:

Nu mi-am mai primit alocatia din noiembrie 2011. Mi-am scos astazi de la secretariat o adeverinta care dovedeste ca inca sunt elev si frecventez scoala, etc. De ce acte mai am nevoie sa pot sa ma prezint la posta sa fac o cerere sa-mi primesc banii?

3 răspunsuri:
| ali7777777 a răspuns:

Ai implinit 18 ani? ca daca treci peste nu iti mai da

| xAndro explică (pentru ali7777777):

Am trecut peste. si daca erai atenta vedeai ca am scris ca AM LUAT ADEVERINTA CARE SA DOVEDEASCA CA INCA SUNT ELEV

| DollerBill a răspuns:

Ai ramas corigent la o materie? pentru ca eu stiam ca daca ramai ti se taie alocatia