| dfx102938 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. Acum 5 zile m.am certat rau cu prietena mea. Nu ne cunoastem de mult, doar o luna. Am prins.o cand ii dadea mesaje unui prieten de.al meu si m.a pus sa o duc acasa. De atunci spune ca se muta de la parintii ei, ca nu vrea sa ramana la tara, dar daca nu ne certam, ramanea. Mai imi spune ca nu ne potrivim...
Mai am 2 zile sa o fac sa se razgandeasca, sa o impac. Dar e incapatanata. Ce isi pune in cap aia face. Si nu stiu cum sa o fac sa se razgandeasca. Eu o iubesc mult si chiar regret ce am facut in seara aia. Nu imi da nici macar o sansa.
Macar sa imi iau ramas bun daca pleaca, stiu ca nu o sa o mai vad foarte mult timp.

Stiu ca e lung, dar mna. am scris ce am simtit.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Las-o ca n-ai dupa cine sa suferi