| Smile4free a întrebat:

Salut..nu vreau sa radeti de mine asa ca rog pe cei mai seriosi sa imi raspunda:
Acum o luna mi-am luat jurnalul Violetrta ala care tot face reclama nonstop la televizor. Si nu e ca al ei e jumatate jurnalul ei si jumatate jurnalul meu. Imi place totusi dar voiam sa va intreb. Stiti daca exista jurnal exact exact ca al Violettei cu incuietoare ca al ei exact la fel? Si unde poti scrie despre tine? ...Caci asta care mi l-am luat e exact ca o carte nu jurnal ca al ei sad
Daca stiti ceva: Unde il pot gasi?
Si dati-mi va rog linkul de pe site

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce face violeta din voi, dragi copii.

| Smile4free explică (pentru Musique):

Tocmai de accea am spus ca cei mai seriosi sa raspunda.dar de fapt ce imi tot bat capul mie imi place ce imi place si nu ma mai intereseaza parerile altora cel putin ALE TALE

| Musique a răspuns (pentru Smile4free):

Te oftici repede.

| Smile4free explică (pentru Musique):

Stiu si imi place big grin

| danutzu96 a răspuns:

Jurnale cu incuietoare suntdar exact ca al aleia nu cred ca sa gasesti

| Smile4free explică (pentru danutzu96):

Scuze dar nu prea am inteles..cum adica exista jurnale cu incuietoare violetta dar nu ca acesta :
http://www.google.ro/......tp?/search
Eu am din asta:
http://www.google.ro/......tp?/search
Dar imi doresc de cel anterior
Stii daca pot gasi si de unde?

| Sănduțța a răspuns:

Nu cred că există! sad
Adică poate în Buenos-Aireswinking