| Aatrex a întrebat:

Salut..nu vreau sa supar prin aceasta chestie..ideea e ca nu stiu cum sa ma promovez asa ca va cer voua cei care vedeti asta sa ma ajutati cu un share si un subscribe commuri pentru canalul meu de Youtube ..pentru ca....chiar nu stiu cum sa incep si nu am nici promovare buna asa ca nu se uit mai nimeni la mine ...mersi de intelegere

Răspuns Câştigător
| EuSuntCineva20 a răspuns:

Faci o treaba buna! Continua tot asa. In general trebuie sa ai un content bun si de calitate! Lumea te va recunoaste dupa aceea.

| Aatrex explică (pentru EuSuntCineva20):

Daca poti da si tu un share happy
si daca vrei

4 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Promoveaza-te pe Facebook. Fa-ti o pagina speciala si trimite-o la cat mai multi. Daca e ceva interesant, multi vor intra si vor da like si share. Succes!

| Aatrex explică (pentru christall):

Da si tu un share?happy pls ca am nevoie acum la inceput

| EuSuntCineva20 a răspuns:

Bine.