| robertrobertroo2715 a întrebat:

O sa trec direct la subiect. Ce fel de baiat le place fetelor in ziua de azi? Un gentileman sau un nesimtit si ce sansa ar fi sa imi gasesc o prietena care nu ar sta cu mine doar ca sa profite.

Răspuns Câştigător
| LN936 a răspuns:

In prezent,majoritatea fetelor sunt atrase de baieti rai, cei care sunt nesimtiti si increzuti in sine.Dar nu dispera ca nu toate fetele cauta sa profite de un baiat asa cum spui tu, exista si fete care urasc genul dat de persoane si sunt in cautare de baieti de incredere, seriosi si educati, clar lucru ca aceste fete sunt pe cale de disparitie si nu spera sa le gasesti prin cluburi de noapte.
Trebuie sa ai rabdare, caci sigur o sa intilnesti o fata cuminte, care iubeste sincer si nu doreste nimic in shimb

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa profite ...de ce?
Esti miliardar in dolari, sau euro?
Ai 5 case pe Coasta de Azur, sau ai avion personal?
Ce te face atat de "bogat" fata de altii, ca sa spui ca nu vrei sa se profite de tine?

| robertrobertroo2715 explică (pentru Violleta2022):

Am o propozitie scurta pentru tine, ironie foarte amuzanta am ras, un raspuns inutil si caterinca de prost gust, ai postat un raspuns foarte foarte amuzant si am ras asa de mult. In concluzie, ai dat un raspuns foarte amuzant cu o ironie extem de frumoasa

| robertrobertroo2715 explică (pentru Violleta2022):

Asta este o ironie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Depinde de gusturi de la caz la caz unele prefera gentlemen, altele prefera un nesimtit.