| Biatris07 a întrebat:

Salut)Parintii mi-au adus de la Moscova telefon Samsung galaxi s4 acolo la cartela prindea telefonul, dar aici nici la o cartela e sa fac?/(funda)

6 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Trebuie decodat telefonul la un service din tara ta happy. Daca e luat din strainatate trebuie deodat daca vrei sa iti mearga happy.Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e codat pe Rusia. Decodeaza-l.

| Biatris07 explică (pentru anonim_4396):

Am intrat acolo dar Moldova nu estesad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Biatris07):

Decodarea se poate face doar la un service. Nu stiu cit costa la voi (inteleg ca esti din Rep. Moldova)

| ElleAhx a răspuns:

Trebuie decodat. Daca il duci la un service, indiferent de unde, vor sti sa-l decodeze cu siguranta.

| IrinaIonescu a răspuns:

Decodeaza-l la un service!