| marsy a întrebat:

SaLut! pe 31 e ziua de nastere a prietenii mele... poate aveti vreo idee, ceva o surpriza hazlie, sau vreun cadou neobishnuit... big grin Va pup. astept r*s

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

O rama personalizata (poate chiar si de tine) sau un puzzle cu o poza cu voi 2...sa-l faca singura sau o cupa pe care sa scrie: pentru cea mai buna prietena.

Janina
| Janina a răspuns:

Un colaj de poze care sa va aminteasca de prietenia voastra. La colaj poti adauga si mici detalii cum ar fi o floare presata de voi, o eticheta de la primele cumparaturi impreuna, o scoica de la plimbarile voastre la mare...
cu siguranta o sa ii placa!

| Pho3nix a răspuns:

Are masina?
Daca da, iai masina si intra cu ea intr-un stalp tongue...(glumesc)

Intereseazate de gusturile ei si atunci vei stii ce sa-i iei.big grin

| Amrita a răspuns:

O poti scoate la o plimbare in locurile care va aduc aminte de prietenia voastra.
Ca si cadou. tu cred ca ar trebui sa stii mai bine ce o poate surprinde placut. Poate o petrecere surpriza?big grin

Succes!

| annda a răspuns:

Poti incerca cu un tricou hazliu imprimat cu ceva legat de prietenia voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i un vibrator! (surpriza hazlie nu?)