| gmbody98 a întrebat:

Salut,pe scurt va spun,ajutor va rog,deci am vorbit cu o fata totul frumos și am aflat ca defapt are prieten, dar ea mi-a spus ca mă place și etcc.va rog ajutor

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

așa cum vorbește cu tine deși are o relație. așa o să-i spună și altuia că îl place când o să fie cu tine.

| BigG a răspuns:

Asteapta pana cand o sa se certe cu iubitul actual si atunci actionezi.

| gabriel87000 a răspuns:

Nu te complica sunt unele care le place sa vb cu 2 3 deodata cum ar fi tu esti pe roata de rezerva.nu te complica cu ea cautati pe alcineva.sa nu ai probleme cu actualul iei prieten pe parcurs.

| gmbody98 explică:

E așa nasol sunt cu ea în cls și când o să o văd luni...pfff