| omulpaiangan a întrebat:

Salut.Pentru cunoscatori : Nokia lumia 520 cum merge, cum fotografiaza si merg jocurile bine pe el? Vi se pare un telefon bun?

3 răspunsuri:
| Menthoru a răspuns:

Raportul pret-calitate este bun.

| Daniel456544 a răspuns:

Sall. Eu am un Nokia lumia520 si merg perfect jocurile am aspahalt 8 si fifa 14 pe el si nau nici un leg.cat despre fotografii cu camera de 5 poze perfecte si telefonul vine cu aplicati gen panorama care fac contrastul la fotografie. Telefonul dupa mine este unul foarte bun pret/calitate doar ca are windows phone dar nu e problema ca cei de la Microsoft se pun serios pe treaba si promit aplicati destul de multe pana la sfarsitul anului 2014, nu ca n-ar fi destule. Bafta!

| omulpaiangan explică (pentru Daniel456544):

Da, mersi de raspuns ..acum dupa un anlaughing Mi-am luat deja telefonul dar are cam putine jocuri.