| SoferTir a întrebat:

Peste 4 luni fac 13 ani si am 1.69.Ce inaltime voi avea cand voi fi adult?

Răspuns Câştigător
| BudyBulder a răspuns:

Pai depinde, la 13 sa ai 170 nu stiu daca e o inaltime destul de avantajoasa, in orce caz, daca vrei sa cresti in inaltime ai putea sa te apuci de sporturi hanbal, baschet dar ar fi pierdere de timp, eu sunt culturist, am inceput de la varsta de 13 ani unde aveam tot cam cat ai tu, de atunci am crescut 12 cm, daca faci treaba asta, o face decat sub o intrdumare atent a unui antrenor, dar sa nu crezi ca orice exercitiu iti poate scadea inaltimea, nu te lua dupa toata lumea care isi da cu parerea, dar ma repet trebuie sa ai grija cum tragi de fiare!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca esti baiat, probabil nu vei depasi 175 daca nu faci ceva sport ca sa cresti in inaltime.

| StarkWolf a răspuns:

Probabil ca 1, 73 maxim. Daca ai parintii inalti hai sa zicem ca ajungi la 1, 75, dar nu sunt sigura!

| StarkWolf a răspuns:

Dar nu sunt sigura deoarece nu faci nici sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani sigur ai 1.75 pati atinge si 1.80 totii colegii mei au 1.75-1.80 inca mai ai de crescut. Bafta!