| SoferTir a întrebat:

Salz! Peste 4 luni fac 13 ani sunt baiat si am 1.69.Ce inaltime voi avea can voi fi adult daca trag de haltere in fiecare zi?happy

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Daca vei trage de fiare, s-ar putea sa nu mai cresti deloc. Depinde in ce mod vei lucra.Doi> Nu poti trage in fiecare zi, nu este recomandat si nici nu vei progresa. Toate miscarile este bine sa le faci in tip sejut pentru a-ti proteja spatele, printre altele. Dar, mai bine fa alt sport. Pa!

| Aditzu a răspuns:

Lasa-te de tras. daca vrei sa tragi, trage la 18 ani. nu are rost sa explic pentru ca ori nu o sa crezi ori nu o sa vrei sa asculti, deci.
e clar ca vrei sa ai muschi pentru fete cand o sa ajungi la liceu deci nu-mi mai bat capu. sallza

| wwe1 a răspuns:

Daca tragi de haltere o sa ramai la aceeasi inaltme ila cre esti acum(sau o sa mai cresti cu 2 sau3 cm) deci lasate de tras!

| Chrysk2 a răspuns:

1.50 laughing.
Mai asteapta pana mai cresti putin

| ovidello a răspuns:

Nu-i recomandat trasu de fiare la varsta asta. Mai bine fa un sport. Cauta si tu pe net de ce nu ii recomandat trasu de fiara la varsta ta daca nu ne crezi.