| fane12 a întrebat:

peste o saptamana e ziua surorii mele si nu stiu ce sa ii iau.Implineste14 ani si tot ce stiu e ca vrea cizme, alta camera web(de ultima generatie sau un nou mp3.
Vroiam sa ii iau telefon dar verii mei iau luat deja asta. ce sa fac? alte idei de >>>cadourice mai rapid raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Dเlє๓คTค a răspuns:

Pai daca vrea cizme.Du`te cu o prietena de`a ei.sau cu o fata care stie gusturile surorii tale si cumpara`i cizme!

3 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii faci un tricou editat cu o poza, o cana editata, o rama foto... poti sa-i i ei un ipadlaughing ipodbig grin poti sa ii i ei niste haine smechere care sa i placa si poti sa te duci cu cea mai buna prietena a i-ei!

| MaDeclarFan a răspuns:

Cel mai bine ii iei web, pe culoarea preferata(daca gasesti), asa poti fi sigur ca-i place