| cristella a întrebat:

poate pare stupida intrebarea mea, insa as vrea sa ma ajutati.
ma intilnesc cu un baiat de 1 saptamana, insa el niciodata inca nu m-a sarutat, ar fi oare ceva? ma refer poate nu-i plac sau mai stiu...
inca asa ceva nu am patit...si este mai mare ca mine cu 4 ani.
va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Daca nu te placea, nu se intalnea cu tine ca doar nu-l obligi. Singura problema e ca poate te place doar ca prieten. Eu zic sa ai rabdare, sa te porti natural, sa nu fii insistenta, sau dispe dar nici ignoranta si vor iesi la iveala adevarate lui intentii, oricum e bine ca nu a "sarit" pe tine din prima, e respectous si vrea sa vada si ce parere ai tu despre el.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate nu vrea sa profite de tine, probabil vrea sa fie ceva serios intre voi si de aceea nu se grabeste

| persseuss a răspuns:

Poate e doar timid.

| Ilinka10 a răspuns:

Buna, nu mai fi pesimista! Poate baiatul asteapta asta de la tine. Sau poate nu vrea sa iti dea prea mari sperante, poate nu simte asta :* asteapta si tu sa vezi. fi atenta la cum se comporta cu tine si ai sa iti dai seama ce vrea:*

| Petronela2506 a răspuns:

Buna! Eu cred ca e cam devreme daca va intalniti doar de o saptamana si poate si el este mai timid si vrea sa faci tu primul pas vezi si tu poate cu cat trece timpul cu atat va cunoasteti mai bine si incearca sa faci tu primul pas intreaba-l daca ii plac chestiile astea si daca zice ca da intreaba-l daca vrea sa incercati si voi dar asta sa mai treaca putin timpul cand impliniti doua saptamani macar. Succes!