| Costea10 a întrebat:

Salut prieteni. Am intalnit o fata pe messenger, e din acelasi oras ca mine, si imi place tare mult de ea. E draguta, are personalitate, doar ce s-a despartit de prietenul ei si nu cred ca se mai impaca... din ce am vb eu cu ea. Eu "o cunosc" de mai mult timp. Nu prea am vb noi amandoi. Imi place tare mult de ea. Vreau sa incerc sa o vrajesc. Vreau sa par un baiat foarte... cum sa zic, sa nu par timid etc. Unde, cand si cum ar trebui sa ii spun ca o plac? Putin ajutor si mai multe informatii. Sunt incepator in lumea "dragostei" stiu ce inseamna sa iubesti, dar nu am mai trait asa ceva niciodata. Nu am fluturi in stomac cand o vad, dar imi place mie de ea. Nu pun la suflet pe cine iubesc. Intai vreau sa ii castig increderea, dupaceea ea sa mi-o castige mie. Deci, cine ma ajuta? Plz. dau Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Stii sa iubesti? Zau? Atunci felicitari, astept o carte despre iubire pe viitor. Eventual sa imi zici si mie ce pastile ai luat de esti indragostitthinking
Conditia principala e sa fi natural.Cu cat incerci sa pari cool cu atat esti mai fals. Bunele maniere.Limbajul adecvat.Intrebarile inteligente.Flirtul.Zambetele.Scurtele atingerismug

1 răspuns:
| zhuzhu a răspuns:

Pai. nu incerca sa o vrajesti ca nu tine la o fata care s-a despartit recent, incearca sa o consolezi eventual fa'o sa uite sa se simta bine, sa rada de toatea astea are nevoie o fata si atunci cine stie poate ii atragi si atentiahappy cel mai bine e sa mai astepti un pic pana sai spui intai va intalniti f2f ca e mai bine si fi tu insuti.happybafta!