| Costea10 a întrebat:

Salut prieteni. Am intalnit o fata pe messenger, e din acelasi oras ca mine, si imi place tare mult de ea. E draguta, are personalitate, doar ce s-a despartit de prietenul ei si nu cred ca se mai impaca... din ce am vb eu cu ea. Eu "o cunosc" de mai mult timp. Nu prea am vb noi amandoi. Imi place tare mult de ea. Vreau sa incerc sa o vrajesc. Vreau sa par un baiat foarte... cum sa zic, sa nu par timid etc. Unde, cand si cum ar trebui sa ii spun ca o plac? Putin ajutor si mai multe informatii. Sunt incepator in lumea "dragostei" stiu ce inseamna sa iubesti, dar nu am mai trait asa ceva niciodata. Nu am fluturi in stomac cand o vad, dar imi place mie de ea. Nu pun la suflet pe cine iubesc. Intai vreau sa ii castig increderea, dupaceea ea sa mi-o castige mie. Deci, cine ma ajuta? Plz. dau Fundita

Răspuns Câştigător
| petronela_4784 a răspuns:

Vrei sa o vrajesti? Deja a dat-o-n bara! TRebuie sa fii tu, sa fii natural pentru a cuceri o fata chiar daca s-a despartit de prietenul ei! Incet, cu rabdare incearca sa te apropii de ea, si nu-i spune de la inceput ca iti place de ea pentru ca, este posibil, ca in aceste momente ea sa aiba nevoie de un amic! Timpul le rezolva pe toate!

2 răspunsuri:
| didutsa_8706 a răspuns:

No abaga in seama las-o singura de la ea... poate are ea un grup de pretini care cunosti si tu bagate pe acol si ce sa zic mai vb mai asta va intelegeti cat mai bine te imbraci super fain si gata esti comb.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Tu este cam nauc si probabil ai 13 ani.maa...zi-i ca ai parale multe, dupa aia ca ai iq-ul 160. daca te crede va potriviti si sigur te place.restul sunt detalii.