| mariusraduica a întrebat:

Salut prieteni! Ma puteti ajuta si pe mine rapid, pana maine dupa-amiaza? Am spus pe facebook unei fete ca o plac, apoi eu am intrebat-o daca ma place la randul ei pe mine. Ea s-a deconectat si nu a mai dat nici un semn de viata. Ce pot sa fac? Fiindca maine seara am banchetul de clasa a 8 a.

2 răspunsuri:
| Wolfix a răspuns:

Daca ai numarul ei de telefon, sun-o, spune-i ca a fost o provocare, sau ceva. Nu stiu ce sa zic, mai da detalii

| mariusraduica explică (pentru Wolfix):

Nu am numarul ei de telefon. Ea stia de doi ani ca imi place de ea. Aseara i-am spus ca imi place de ea. Ajuta-ma te rog. Diseara am banchet.