| nicoleee30 a întrebat:

Salut, prieteni! Revelionul acesta mi-l petrec la un prieten apropiat acasa. Il facem noi de noi, adica un grup restrans de persoane. Ce as dori de la voi, e sfaturi ce am putea aduce sa ne distram? Adica aducem alcool, muzica, etc. dar ce am putea lua pe langa sa-l facem mai interesant. Adica, gen, nargilele, si chestii din astea de petrecere. Astept idei :*

Răspuns Câştigător
| OhMyGod a răspuns:

Hm,un film, niste karaoke ideea cu narghilele nu suna rau

| nicoleee30 explică (pentru OhMyGod):

Da, numai asamblarea ei. si pana cumparam toate piesele. mi se paree ca ia cam mult timpp

3 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

O petrecere tematica! De ex...petrecerea anilor 70 sau 80! pantaloni evazati, peruci afro...etc!

| passyon22 a răspuns:

Cel mai ok, poker pe banilaughing Asta-i traditia in Italia.