| lauritas_7903 a întrebat:

Salut probabil ca uni o iau ca pe o intrebare proasta e laga de vise ( ce inseamna daca eu am visat ca eram cu o fata si-a luat o gecuta roza pe ia am coborat niste scari iar dupa aia am pierdut-o in multime (intre multi oameni ) daca ma poate ajuta careva sau are vreo parere ceva astept raspuns ( doar pentru cei serios nu pentru toti care iau intrebariel ca glume)

1 răspuns:
| EndouMamoru a răspuns:

Buna.pai eu zic ca asta se intampla pentru ca tu (desi nu iti dai seama)te gandesti la o anumita fata(crede-ma, mi-s-a intamplat si mie asta de multe ori).Nu trebuie sa te ingrijorezi.Cine stie? Poate intr-o zi vei fi cu acea fata. Sper ca te-am ajutat.Byeee