| anonim_4396 a întrebat:

sa incep cu toate detaliile :mi-a placut o fata din liceu, un prieten mi-a facut cunostinta cu o alta fata prietena buna cu prima fata, am vorbit cu prietena ei dar nu a iesit nimic deoarece avea prieten, intre timp m-am indragostit de mesagerul meu adica de a doua fata, mai precis o plac de 2-3 saptamani, saptamana asta m-am tinut in fiecare zi sa ii spun asta dar pur si simlu ma blocam cand o vedeam (ne salutam si imi zambea mereu), dar astazi nu am vrut sa mai astept inca 3 zile sa ii spun ca o plac si cand am iesit de la liceu am vorbit cu ea i-am zis "te plac!" si a zis "asta e bine!"(si a zambit), i-am cerut id ei si mi la dat, in continuare am mers cu ea, si m-a intrebat daca merg prin centru(orasului), i-am zis ca da, mai eram cu inca un prieten care l-am tarat dupa mine pana la un moment dat, ea s-a oprit pe parcursul drumului sa se intaneasca cu niste prietene iar eu nu am mai asteptat si i-am spus ca ma grabesc(lucru adevarat), mi-am luat larevedere de la ea si am plecat grabit! vreau sa ii propun luni s aiesim undeva? nu stiu cum va rectiona, si nu stiu daca chair ma iubeste, as fi vrut sa stau mai mult de vorba cu ea dar chair eram grabit, oare va accepta propunerea mea de luni?happy (scuze daca am gresit ceva in scrierea mea ) happy

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da. daca te'a invitat atunci.inseamna ca tine la tinehappy. nu ar fi nici o problema daca ai intreba'ohappy

3 răspunsuri:
| Yly a răspuns:

Păi a reacționat bine.deci invit-o întru-un loc frumos nu mai sta pe gânduri happy... spor

| Sniper a răspuns:

Omule, incercarea moarte n'are. Incearca si vezi.
Daca nu incerci, mai tarziu v'ei regreta.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu a reactionat ciudat cand i-ai spus ca o placi, cu siguranta nu va reactiona diferit nici atunci cand o vei invita sa iesit undevabig grinmult succes