| Maiaaiaia a întrebat:

Se uita cineva dintre voi la acest serial turcesc "İçimdeci Fırtına" care are doar 6 episoade. Va mai fi si contiunare sau 6 a fost ultimul episod?
Merci

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce bine ar fi daca ai scrie macar denumirea in romana sau engleza, ca turceste nu stie nimeni pe aici.

| Maiaaiaia explică (pentru Violleta2022):

Sincera sa fiu, nu stiu cum se traduce, deoarece când am privit online tot sub denumirea originala in turca a aparut. Totuși as putea spune ca in traducere ar fi " Furtuna in interiorul meu" cam asa.