| criss1212 a întrebat:

Salut si la multi ani! scuzati-ma pentru categoria care am ales-o
As vrea sa va intreb daca meciurile de wrestling sunt in direct adica astazi am vazut unul si nu stiu daca a fost in direct... daca ati putea sa imi spuneti daca sunt in direct

Răspuns Câştigător
| florin_7351 a răspuns:

Salut deci "wrestling" cand vezi ca se bat cei de acolo cu mese, scaune etc. nu este adevarat sunt numiti "cascadori" care nu si-ar risca viata si nu este in direct cand scrie LIVE este facut cu 4-5 zile in urma si il redifuzeaza ca fiind "LIVE" deci merit funda?

2 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Nu sunt in direct. cand la noi e seara in america e dimineata.

| simpleMAN18 a răspuns:

Nu,nu sunt in direct, unele eventuri importante sunt, gen "Wrestlmania"