| criss1212 a întrebat:

ma uit de ceva vreme la wrestling si as vrea sa stiu daca meciurile sunt in direct FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KatyyLWA a răspuns:

In America PPV-urile sunt live. La noi PPV-urile sunt date pe voyo si sport.ro[cred] pe la 4 dimineata in direct.

Episoadele normale sunt doar inregistrate. La noi sunt date la cateva zile diferenta.

6 răspunsuri:
| obsercvayr a răspuns:

Toate meciurile din Wrestling sunt in Direct, mai treci si tu pe la sitewinking

| Ibrahimovic a răspuns:

La TV nu sunt in direct dar poti intra pe www.wwe.com si esti la curent cu toate noutatile din WWE!

| TheStory a răspuns:

Episoadele normale de pe sport.ro sunt inregistrate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În România toate sunt înregistrate, exceptând PPV-urile celor din WWE pe care sport.ro a început să le transmită live.

În America pe lângă PPV-uri şi RAW-ul este transmis live.

| Swal a răspuns:

Nu sunt in direct happy

| zubu1234 a răspuns:

Doar meciurile de tipul : Royal rumble, summer slam, wrestelmenia. sunt live restul nu