| Maryus3345664 a întrebat:

Simpatizez o fata, este mai mica cu un am decât mine.
Știu ca i-a plăcut de mine in trecut.
As vrea sa-i dau mesaj, dar nu știu ce sa ii scriu.
Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Bianncax a răspuns:

Daca stii ca i-a placut de tine in trecut (si esti sigur de asta) eu zic ca o sa decurga ok totul. Intreab-o ce face si arata-i ca esti interesat sa vorbesti cu ea. Sfatul meu e sa nu ii zici de chestia asta cu placutul direct pentru ca ar putea fi putin ciudat, imprieteneste-te cu ea, convinge-te ca e persoana potrivita pentru tine si daca si tu esti persoana potrivita pentru ea, o sa fie bine. Bafta

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Încearcă să vorbești cu ea, întreab-o ce face, vezi poate aveți lucruri în comun.