| sagu a întrebat:

Dupa 8 ani de zile m-am reintilnit nu un vechi prieten pe care il simpatizez, as vrea sa-i scriu prima dar nu stiu ce as putea sa-i scriu, nu ar fi stupid din patea mea ca fata sa scriu prima unui baiat.
Ce as putea sa-i scriu ca mesaj?
La baieti le place daca fata scrie prima nu baiatul?

Răspuns Câştigător
| Carrie1 a răspuns:

Da, sigur ca le place... ai putea sa i scrii de exemplu: 'Buna, voiam sa ti spun ca mi-a parut bine sa te revad', apoi dupa ce ti raspunde il intrebi ce face sau vezi tu... happy

3 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Moda veche s-a dus! nu mai e ce-a fost! scrie cine are interesu acum, indiferent ca-i prima/primul. stupid e ca ani au trecut peste tine, iar tu nu ai invatat absolut nimic. esti zop sad

| sagu explică (pentru Zabbyel):

Nu am tacut timp de 8 ani de zile, ci nu am stiut nimic despre el, si acum neam intilnit intimplator intr-un magazin

| Mary265 a răspuns:

Nu contează cine scrie primul. In relatia in care sunt de 1 an si jumatate eu am facut primul pas si nu îmi pare rau